Specjalistyczne artykuły BHP
Dla bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Specjalistyczne BHP - Odzież ochronna, obuwie ochronne i akcesoria BHP - Usługi


 

Usługi na najwyższym poziomie!

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w realizacjach robót na halach produkcyjnych pozwala nam również świadczyć usługi na najwyższym poziomie!

 

Specjalizujemy się w pracach na halach produkcyjnych, w szczególności malowaniu oznaczeń poziomych i pionowych oraz malowaniu layoutów. Malujemy także inne oznaczenia.

 

Wśród naszych usług znajduje się m.in. zabudowa stanowisk spawalniczych. Spawanie jest to bardzo precyzyjna praca i osoba ją wykonująca musi mieć ku temu warunki zapewniające swobodę oraz bezpieczeństwo zarówno jej, jak i innym współpracownikom.

 

Wykonujemy także montaż siatek z drutu ocynkowanego, powlekanego elastycznym tworzywem PCV   celu odgrodzenia hal przemysłowych, bez konieczności stawiania ścian. Takie rozwiązanie sprawdza się w przy modernizacji hal produkcyjnych, czy ogradzaniu produkcji od tymczasowego magazynu.

 

Korzystając z naszych doświadczeń oferujemy modernizację wszelkiego rodzaju parkingów, placów parkingowych oraz parkingów podziemnych i piętrowych. W ramach modernizacji wykonujemy malowanie parkingów z zastosowaniem specjalistycznych farb. Dzięki temu oznakowania poziome są trwałe i doskonale widoczne przez długi czas.

 

Montujemy również wszystkie potrzebne oznakowanie parkingów, oznakowania pionowe czyli tabliczki kierunkowe, znaki drogowe i różnego typu informacje. W celu zabezpieczenia właściwego ruchu instalujemy separatory ruchu. Proponujemy wszelkie usługi związane z oznakowaniem powierzchni, nie tylko parkingowych.

 

 

Nasze usługi

Budowa stanowisk spawalniczych

0.00 zł

Zabudowy i stanowiska na halach

0.00 zł

Stoły warsztatowe

0.00 zł

Wanny wychwytowe i skrzynie mobilne

0.00 zł

Wykonanie i montaż odbojnic

0.00 zł

Zsuwnie grawitacyjne

0.00 zł