Specjalistyczne artykuły BHP
Dla bezpieczeństwa w Twojej firmie.

Wanny wychwytowe i skrzynie mobilne

0.00 zł

  Karta katalogowa

Wanny wychwytowe  stanowią doskonałe zabezpieczenie przed wyciekiem lub rozlaniem substancji z beczek.
Rozlana ciecz trafia przez otwory w podstawie platformy do podstawy wanny wychwytowej, co zapobiega zniszczeniu posadzki.

Wanny wychwytowe przeznaczone są do składowania akumulatorów oraz beczek i pojemników z olejami, substancjami brudzącymi, materiałami zapalnymi itp. Wanny wychwytowe stanowią obowiązkowy element zapewnienia bezpieczeństwa pracy wielu zakładów przemysłowych.

Skrzynie mobilne mają szerokie zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu. Skrzynie mobilne służą idealnie do transportu części, drobnych produktów, sypkich materiałów. Sprawdzają się świetnie także do magazynowania.

Kontenery samowyładowcze i skrzynie samowyładowcze z funkcją przechyłu stanowią doskonałą pomoc w przemyśle, w pracach porządkowych i segregacji. Kontener samowyładowczy posiada wzmocnioną konstrukcję i malowanie proszkowe zapewniające bezpieczeństwo pracy i długi okres użytkowania. Sprężysta płyta umożliwiająca automatyczne opróżnienie. Kontenery samowyładowcze wyposażone są również w ręczny mechanizm przechyłu.

Proszę skorzystać z przycisku ZAPYTAJ i wypełnić formularz - skontaktujemy się jak tylko przygotujemy ofertę.